Yalova Reklam Yalova Reklam Yalova Reklam Yalova Reklam
Kurumsal

Yalova Reklam, 1997 yılında YALOVA Tabela olarak kurulmuş, yenilikçi iş anlayışıyla sektörün açıklarını kapatmak ve standartların üstüne çıkmak amacıyla 2000 yılında kurumsal kimliğine kavuşarak daha kaliteli hizmet vermeye başlamıştır.

Kurulduğu günden beri yaptığı kaliteli işlerle kendini ispatlamış, yerel ve ulusal pazara sunduğu hizmetlerle öncelikli tercih edilen bir firma haline gelmiştir. Teknolojik gelişmeleri yakından takip edip bölgeye getirerek ilk uygulayan firma olmuştur. Markaların yoğun emek ve alın teriyle bugünlere geldiğinin bilincinde olan Yalova Reklam aldığı her projeyi sahiplenerek büyük ciddiyet ve titizlikle yapmış, firmalara uygun malzeme, içerik ve tasarımı sıfır hatayla tam zamanında teslim etmiştir.

4000 m² açık ve kapalı alanı, tecrübeli ve dinamik kadrosuyla iş hacmini sürekli yükseltmiş, bölgeye ve ulusal pazara sunduğu hizmetlerle birçok dalda ödül almış, çevreye ve şehre olan saygısından dolayı doğaya zarar vermeyen malzemeler kullanarak iş ortaklarına da bu görüşünü aşılamış, hazırladığı ve içinde bulunduğu sosyal sorumluluk projeleriyle başarı grafiğini sürekli yükseltmiştir.

Yaptığı kaliteli işler sonucu çalıştığı firmalardan aldığı olumlu geri dönüşlerle güvenilirliğini kanıtlamış ve kendine koyduğu ''Hep daha iyisi'' hedefiyle faaliyetlerini sürdürerek bulunduğu konumun haklı gururunu yaşamaktadır.

Zamanı en iyi şekilde kullanarak bir adım önde olmayı başaran düşünce yapısıyla bugünlere ulaşan Yalova Reklam, sizleri de bu değişime davet ediyor.

Çünkü zaman değişim zamanı!